הפורטל עוסק בתחום המציאות רבודה או מתוגברת (Augmented Reality), כל אחד אומר את זה אחרת אבל הכוונה היא זהה: למעשה מדובר בטכנולוגיה חדשנית שמזהה, על ידי סריקת עדשה, את עולם המציאות, תסרוק את כל העצמים הממשיים באזור ועליהם תציג עצמים גרפיים דיגיטליים או נתונים. כמו כן נתעסק במציאות מדומה (VR) שמציגה עולם וירטואלי עשיר של משחקים במציאות מדומה עוד..

להלן האג'נדה של המיזם:

פורטל מציאות רבודה הוקם במטרה לרכז את הנעשה בתחומי ה-AR, VR, ו-CV בארץ ובעולם, עם דגש על יזמים, מפתחים, חברות ופתרונות ישראליים העומדים במרכז המהפכה הויזואלית הקורמת עור וגידים לנגד עינינו.

באתר תוכלו להיחשף לחדשות, חידושים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, לקרוא מאמרים מאת המומחים המובילים בישראל, להכיר את השחקנים בשוק המקומי והבינלאומי, להשתתף בפורומים מקצועיים ועסקיים, לעדכן ולהתעדכן.

המיזם נוסד ע"י צוות מנוסה של מפתחים, מומחים וכותבים אשר שותפים לאמונה גדולה בפוטנציאל הטמון בטכנולוגיות הצעירות והמתפתחות הנ"ל. בחזוננו אנו רואים בית מקוון לקהילה פעילה ומרתקת העתידה למלא מקום מרכזי בתעשיית ההייטק העולמית בכלל והישראלית בפרט, כאשר מעבר לערכים החינוכיים והחדשותיים האתר יאפשר חיבור ישיר בין פתרונות ומשתמשים, מפתחים ומעסיקים, חברות ומשקיעים