אוקולס ריפט, לחיות בתוך מציאות מדומה, לאפשר לעצמך לצאת לרגע מתוך שגרת החיים  אל עולם שבו התודעה היא המציאות.

העתיד כבר כאן, והוא ניתן להשכרה, הטכנולוגיה החדשה במחיר אטרקטיבי, להתנסות בחוויה של פעם בחיים.

באוקלוס ריפט תמצא עולם שלם של משחקים וירטואליים, תוכל לצלול אל תוך עולם   וירטואלי, לקפוץ לביקור באתרים בקצה השני של העולם, לבלות עם חברים מסביב לשולחן,    לחיות בעולם אחר.

 

 

ראייה משנה מציאות עכשיו להשכרה

דמיינו את עצמכם אחרי יום ארוך בעבודה, אחרי שיחה לא פשוטה עם הבוס, אחרי יום לימודים שבו אתם שקועים באינסוף מטלות, ויש לכם רגע פנוי של שקט שבו אתם יכולים פשוט להיות, לשקוע אל תוך הכסא ולחיות חיים אחרים, לחיות בהווה אחר, להרגיש את הנוכחות של הצבעים והצורות.

 אוקולס ריפט להשכרה מאפשרת לחיות עכשיו ולא לתת לאף רגע לחמוק, לטייל בעולם בלי מאמץ, בנוחות, כשכל האפשרויות פתוחות, לשחק ולהיות חלק מהמשחק, להטיס מטוס אל יעדים שרק חלמתם עליהם, לנהוג אל תוך נופים קסומים, לנהל שיחה ערה סביב שולחן עמוס כל טוב, עם חברים מכל קצוות העולם, וכל זאת בעודכם יושבים, מוגנים בחדר נעים מול מסך המחשב.

אוקולס ריפט להשכרה, ראייה משנה מציאות, עכשיו במחיר נגיש לכל מי שרוצה, לטעום מטעם העתיד.

 

 דגם להשכרה

DK2:   הדגם הסופי של הריפט, מכיל חידושים רבים ושיפורים, עיצוב קל ונוח לשימוש, אוזניות מעוצבות, סראונד של 360 מעלות, כפתור מיוחד להתאמה של העדשה למרחק בין העיניים, חידוש מרהיב בתחום השליטה, 2 אפשרויות לשליטה במהלך החוויה של המציאות המדומה, ג'ויסטיק ובקרי שליטה אלחוטיים, באמצעותם תוכלו להרגיש את המציאות המדומה באופן חי יותר ושלם, תוכלו לאחוז בדברים בידכם ולחוש את המגע שלהם כאילו אתם אוחזים בחפץ ממשי.

מערכת ניטור המתרגמת את התנועות בעולם הפיזי לעולם הווירטואלי.

ניתן יהיה לרכוש את הריפט ברבעון הראשון של 2016, כרגע תוכלו להשכיר את גרסת המפתחים, שיועדה לאפשר לאנשים ולמפתחי משחקים להתנסות בחוויה.

 

מי שרוצה להתנסות בחוויה המדהימה של מציאות מדומה יכול להיכנס לאתר הזה: u-phone.co.il ולהשכיר אוקולוס ריפט עוד היום.